Metabolic
Balance

ZDRAVĚ ZHUBNĚTE BEZ JOJO-EFEKTU
A ZÍSKEJTE ZPĚT SVÉ SEBEVĚDOMÍ

Protože jsem tento program vyzkoušela na vlastním těle a výsledek je
nepřehlédnutelný, jsem sama pro svou firmu velkou reklamou. Svým klientkám mohu s čistým svědomím doporučit program METABOLIC BALANCE

NEJČASTĚJŠÍ OTÁZKY​:

Není to klasická dieta, ale je to výživový  program na úpravu látkové výměny a na zlepšení metabolických poruch, jako je např. vysoký krevní tlak, zvýšený cholesterol, cukrovka a v neposlední řadě i obezita.

Tento program můžeme vytvořit již pro děti od 8 let, není vhodný pro těhotné a kojící ženy a pro lidi s těžkým onemocněním jater, ledvin.

NE, Metabolic balance je založen pouze na konzumaci běžně dostupných kvalitních potravin – zeleniny, bílkovin, ovoce a další.

Tato metoda se většinou pro spoustu lidí stane životním stylem. Každý si najde svůj systém, jak metabolic používat. Hlavní ale je, že dodržovat pravidla této metody je nutné, aby nedocházelo k jojoefektu.

NE, po uplynutí přísné fáze, ve které dochází k váhovému úbytku, si každý klient najde svůj systém, jaký mu bude vyhovovat. Za předpokladu, že dodrží pravidla a přitom jí i potraviny, které nemá ve svém přísném jídelníčku, nedojde k nežádoucímu jojo-efektu. Jsou ovšem potraviny, kterých by se měl i nadále vyvarovat, neboť mu mohou způsobovat zdravotní potíže.Ovšem  na vše je klient upozorněn svým poradcem.

To je velmi individuální, záleží na tom, jakou má klient nadváhu.  Sama ze své praxe a z vlastní zkušenosti doporučuji alespoň 6 týdnů.

Toto je velmi častá otázka. Nebudete, jídla je dost, v některých případech dokonce klienti nemohou porce ani sníst.

V přísné fázi po dobu hubnutí určitě ne. V té době doporučujeme jen klidné vycházky a běžnou zátěž, na kterou byl klient zvyklý doposud. Většinou se stává, že po nějakém čase sám klient začne vyhledávat zvýšenou aktivitu, neboť se mu vrací jeho ztracená vitalita. Po dosažení požadované váhy je však velmi dobré, aby si klient udržoval svou fyzickou kondici třeba sportem a nebo jinou pro něj vhodnou pohybovou aktivitou.

Od toho jsou vyškolení poradci firmou Metabolic balance. Odborně vás od začátku provedou celým programem. V programu máte 10 konzultací, které po dohodě rozvrhnete tak, abyste měli po celoudobu jistotu, že vám bude vždy dána potřebná péče  pro dosažení kýženého výsledku.

Na stránkách Metabolic balance, které jsou uvedené i na našich stránkách, si můžete vybrat poradce, který vám vyhovuje. U nás je první informační schůzka vždy zdarma. Zde se dozví klient podrobně věškeré potřebné informace k absolvování programu Metabolic balance. Pokud se rozhodne do programu vstoupit, objednáme po dohodě vhodné termíny na získání potřebných informací důležitých pro vytvoření plánu: odběry krve, sepsání anamnézy, diagnostika přístrojem oberon a konzultace na předání plánu. Při sepsání potřebného dotazníku klient zaplatí celou částku hotově nebo na fakturu s 14denní splatností. Další schůzky si domlouváme průběžně dle potřeby klienta.

Zlepší se nejen držení těla, ale i to jak se budete cítit: elektrické impulsy stimulují i hluboko umístěné svaly. Zlepší se prokrvení svalové a vazivové tkáně, což vede k pevnější a více tónované kůži. Metoda je také účinná v boji proti celulitidě. Posilování svalů znamená i silnější kosti, které jsou

Ceník

Cena zahrnuje:

Jindřichův Hradec

11.000,-Kč

Písek

zaváděcí cena

11.500,-Kč

Vypracování individuálního programu a vedení po dobu dodržování programu,10 konzultací včetně podrobného rozboru jídelníčku a jídelního plánu a rady, jak připravovat jídlo.

Pokud se klient nedostaví na sjednanou schůzku, nebo se včas neomluví, je mu konzultace odečtena bez náhrady.

Sledujte nás

Otevírací hodiny